Pleťová kosmetika

Kvalitní pleťová kosmetika na A-cosmetics.czSensitiv krém light

Denní krém, který zásobuje pleť vlhkostí a navrací ji do přirozené rovnováhy. Krém je vhodný i pro citlivou pleť. Je také vhodný jako podklad pod makeup. Denní krém s ovesným extraktem matuje dlouhodobě pleť v oblasti T-zóny.

Detail produktu

Sensitiv krém light

Krém na oči a rty

Krém se speciální recepturou, chránící citlivé oční partie. Jeho pěstící složky zlepšují elasticitu pleti kolem očí a rtů. Krém zpomaluje tvorbu vrásek. Je vhodný pro použití přes noc, kdy pleť regeneruje. Krém na oči a rty je ideální jako exkluzivní péče na velmi suché rty.

Detail produktu

Krém na oči a rty

Sensitiv krém

Noční krém, zklidňující stresovanou pleť. Krém pleť zároveň pěstí po celou noc. Je vhodný i pro citlivou pleť. Krém zásobuje pleť vlhkostí, posiluje její bariérovou funkci. Vyrovnává v pleti napětí. Noční krém s ovesným extraktem působí proti tvorbě akné (je nekomedogenní).

Detail produktu

Sensitiv krém

Oční gel

Pro prevenci a vyhlazení vrásek v okolí očí je vhodné použít exkluzivní hydratační gel. Oční gel zmírňuje otoky kolem očí a představuje velmi vhodný podklad pod makeup. Oční gel je vhodný pro uživatelky kontaktních čoček.

Detail produktu

Oční gel

Aktivní krém

Pro regeneraci kožních buněk je vhodné použít exkluzivní krém lehké konzistence s přírodním mikrokolagenem. Již po prvním použití poznáte výrazné vyhlazení pleti. Krém obsahuje vysoké množství vitaminu E a koenzymu Q10. Zpomaluje stárnutí pleti a aktivuje látkovou výměnu. Je vhodný pro dehydratovanou pleť. Krém je také vhodné použít na lehce podrážděnou pleť po pobytu na slunci.

Detail produktu

Aktivní krém